(15.4.2024) Třídy 5.D a 3.B dorazily v pořádku na ŠvP.

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

ve čtvrtek 18.4.2024 budou probíhat třídní schůzky/konzultace dle pokynů v Žákovských denících/knížkách s využitím rezervačního systému.
Rezervační systém s uvedením časového rozmezí konzultací pro budovu Chelčického ZDE a pro budovu Žerotínova ZDE.
Rezervovat čas schůzky můžete nepozději do středy 17.4. do 12:00.
Konzultace jsou primárně určeny k řešení konkrétních potřeb ze strany zákonných zástupců či na vyzvání vyučujících.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Pedagogický sbor školy

ZÁPIS DO PRVNÍCH A PŘÍPRAVNÝCH TŘÍD 2024
více informací

OZNÁMENÍ O ŘEDITELSKÉM VOLNU
Na čtvrtek a pátek 9. a 10. května 2024 vyhlašujeme z organizačních  důvodu ředitelské volno.

Omlouváme se, ale z důvodu vytopení tělocvičen nebudou z technických důvodů do konce školního roku 2023/2024 probíhat pronájmy ve velké tělocvičně.
Malá tělocvična je opět v provozu od 02.04.2024.

Informace k přijímacímu řízení na střední školy naleznete ZDE.
Nápoje značky PRIME
Připomínáme, že dle aktuálního znění Školního řádu platí přísný zákaz konzumace energetických nápojů. Toto opatření se tak, vzhledem k jeho složení, týká i běžně prodejného nápoje pod názvem PRIME. O jeho negativních účincích a možných dopadech na zdraví se můžete více dočíst například ZDE.

ŽEROTÍNOVA

MATEŘINKA

DRUŽINA

JÍDELNA