Vánoční besídka 2017

Ve tředu 13. prosince proběhla tradiční besídka žáků ZŠ a MŠ Chelčického. V průběhu odpoledne se vystřídali žáci ze všech družinových oddělení spolu s dětmi, které družinu nenavštěvují. Některá vystoupení byla obohacena i o žáky druhého stupně. Ti také pomáhali s organizací celé akce, která se již podruhé konala v kině Aero. Sál byl i letos opět naplněn do posledního místa a diváci mohli shlédnout řadu vystoupení obsahující písně, básně či scénická představení. Součástí programu bylo i divadelní představení, hra na hudební nástroj, taneční vystoupení, vystoupení mažoretek a pod. Již tradičně též proběhla dražba vánočního stromku. Po závěrečném slovu pana ředitele došlo ke společnému zazpívání koledy a program tak byl svátečně ukončen. Všem zúčastněným patří poděkování za čas trávený přípravou a zajištěním příjemného předvánočního odpoledne.

publikováno: 15. 12. 2017 16.08

zařazeno v: , , ,