ŠvP Atlantida 2019

Škola v přírodě na Atlantidě

Třídy  0.A, 1.D, 2.B a 3.D  byly na škole v přírodě na Staré Živohošti v hotelu Atlantida. Přestože nám počasí úplně nepřálo a nemohli jsme využít koupání na přehradě ani výletu na parník, tak jsme se nijak nenudili a program jsme měli opravdu bohatý. V pondělí po příjezdu jsme se vypravili na půldenní výlet k Živohošťskému mostu …. šli jsme polem nepolem, bahnem a potůčky a přinesli si spoustu zážitků. Další dny nás čekala cesta za pokladem, atletický pětiboj, hraní her s padákem a další půldenní výlet na Dobříš a vyhlídku Máj. Celou školu v přírodě jsme zakončili karnevalem s diskotékou. Jako velké překvapení pro nás majitel hotelu připravil ohromný dort s ohňostrojem. Doufáme, že si děti pobyt užily a budeme se těšit na další školy v přírodě.


publikováno: 30. 5. 2019 14.49

zařazeno v: ,