INFORMACE K ZÁPISU DO MŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 ZDE
KRITÉRIA PRO PŘIJETÍ DO MŠ – 2024/2025 ZDE

Balíček okamžité pomoci pro Pražana

VÁŽENÍ RODIČE,

DOVOLTE MI, ABYCH VÁM S BLÍŽÍCÍM SE ZAČÁTKEM NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU SDĚLILA NĚKOLIK AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ A POPŘÁLA VAŠIM DĚTEM ZA CELÝ NÁŠ KOLEKTIV ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO MŠ.

● PROVOZ MŠ ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 4. 9. 2023 OD 6.30 HODIN.

VYHRAĎTE SI, PROSÍM, DOSTATEK ČASU NA TO, ABY PŘEDÁNÍ DĚTÍ PANÍ UČITELKÁM PROBĚHLO V KLIDU A BEZE SPĚCHU

● INFORMATIVNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY V OBOU NAŠICH MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH SE

BUDOU KONAT V TĚCHTO TERMÍNECH:

– V MŠ ROHÁČOVA VE STŘEDU 6. 9. 2023 OD 16 HODIN VE TŘÍDĚ BERUŠEK (PŘÍZEMÍ)

– MŠ ŽEROTÍNOVA VE ČTVRTEK 7. 9. 2023 OD 16 HODIN V JÍDELNĚ ZŠ (1. PATRO BUDOVY)

O NAŠÍ ŠKOLCE MOTTO: „RUKU V RUCE S KAMARÁDY POZNÁVÁME SVĚT“
Mateřská škola byla otevřena 1. 9. 2010 jako součást Základní školy Chelčického 43. Sídlí v přízemí budovy základní školy na odloučeném pracovišti v Žerotínově ulici 36. Výhodou tohoto spojení je možnost využívání školní jídelny, hřiště ve vnitrobloku, tělocvičny a školní „kavárny“ pro zájmové kroužky, i spolupráce při různých akcích. Prostor samotné mateřské školy tvoří tři třídy – každá pro 25 dětí – šatny a společné sociální zařízení. Jako celek působí velmi útulně a vytváří téměř rodinnou atmosféru. Od 1. 7. 2017 se stala součástí ZŠ a MŠ Chelčického také MŠ Roháčova.

MŠ Žerotínova

MŠ Roháčova