Malá kopaná 1.-2.třídy – postupové semifinálové kolo a postup do absolutního finále

Příběh nekončí. Ještě jedna postupová radost pro tuhle skvělou partu. V úterý 7.3. kluci odehráli postupové semifinálové kolo 1. a 2. tříd v malé kopané na Chodově. Celkem jsme zde odehráli 5 utkání. Ze své úterní skupiny jsme postoupili z prvního místa bez prohry do vyřazovacích bojů. V následném semifinále jsme porazili 3:2 základní školu Jižní. V úterním finále jsme se utkali se základní školou Dolní Měcholupy a po vyrovnaném zápase jsme prohráli 1:0 a skončili jsme na 2.místě. Radost nám to ale nezkazilo, jelikož už důležitou výhrou v semifinále jsme si zajistili postup do absolutního finále mezi posledních 8 škol z celé Prahy, které se bude konat ve středu 29.3. na Petřinách.


publikováno: 27. 3. 2023 22.07

zařazeno v: ,