Úspěchy ve vědomostních soutěžích

Ve školním roce 2023/2024 jsme se opět zúčastnili řady soutěží a nejednou se nám podařilo v konečném pořadí obsadit skvělé umístění.

V obvodním kole olympiády v českém jazyce kat. I se naše žákyně umístila na 1. místě. V biologické olympiádě jsme zaznamenali úspěch hned ve dvou kategoriích, kdy v jedné se podařilo obsadit 1. místo a ve druhé  1. i 2. místo. Podobně se dařilo dalšímu žáku v chemické olympiádě, kde skončil na 3. místě.

Úspěch jsme též zaznamenali v celostátní soutěži ve finanční gramotnosti, kde jsme se dostali do krajského finále, a v ekonomické olympiádě, kde se dvěma žákům podařilo dostat až do celostátního finále pro nejlepší řešitele z republiky. Za zmínku stojí také úspěch v soutěži Antifetfest, kde jsme s naším loňským snímkem absolvovali celostátní finále v Lomnici nad Popelkou a za letošní film jsme získali zvláštní cenu poroty za režii.


publikováno: 28. 6. 2024 15.24

zařazeno v: ,