AntiFETfest 2019 – 3. místo v celopražském kole

V pondělí 20. května jsme se vypravili na radnici městské části na vyhlášení obvodního kola soutěže AntiFETfest. A protože jsme si odsud odnesli první místo a tím pádem i postup do kola celopražského, byla to i přes nepřízeň počasí vycházka příjemná. V průběhu měsíce května bylo na stránkách soutěže spuštěno i divácké hlasování, kde si náš snímek NADĚJE můžete prohlédnout.

Ve středu 19. června proběhlo v kině Dlabačov kolo celopražské. Po zhlédnutí všech soutěžních snímků jsme byli plni očekávání, zda se nám podaří umístit se mezi nejlepšími. Velkým překvapením byla hned první udělovaná zvláštní cena poroty za režii, kterou získala naše Eva Chertova. Nečekaný úspěch pak završilo získání 3. místa v celkovém hodnocení kategorie základních škol.


publikováno: 19. 6. 2019 16.17

zařazeno v: ,