Letní sportovní a taneční příměstské tábory s Netáborem na ZŠ Chelčického

Pro děti od 4 – 14 let pořádáme příměstské tábory zaměřené na sport nebo tanec v období od 15.7 – 19.8.2024.
Děti si užijí spoustu zábavy, her, a především poznají plno nových kamarádů a zažijí nezapomenutelné léto.

Pro děti ze ZŠ Chelčického sleva 500kč na tábor.

Sportovní Netábory:

Pod dohledem zkušených sportovních instruktorů si děti vyzkouší spoustu tradičních i netradičních sportů a disciplín. Na každý den je připravený jiný program, ve kterém si společně se všemi Netáborci projdeme všeobecnou pohybovou přípravu, zaměříme se rozvoj koordinace těla, naučíme se základy míčových her, gymnastiky ale i atletiky. V neposlední řadě si vyzkoušíme také kruhové tréninky. To vše tě čeká v nabitém týdnu plném akčních her a aktivit. Na závěr Netáboru máme připravenou sportovní olympiádu, kde si zasoutěžíme a užijeme si poslední společně strávený den!!

Taneční Netábory
Pod dohledem zkušených tanečních instruktorů si děti vyzkouší spoustu tradičních i netradičních tanečních kreací a stylů. Na každý den je připravený jiný program, ve kterém si společně se všemi Netáborci projdeme všeobecnou taneční průpravu a zaměříme se na rozvoj a koordinace těla. To vše tě čeká v nabitém týdnu plném tance, akčních tanečních her a aktivit spolu s novými kamarády Netáborci. Závěrem Netáboru máme připravenou taneční olympiádu a závěrečnou disciplínu, kde si zasoutěžíme a užijeme si poslední společně strávený den!! “To ti vaši prostě musí dovolit!“

„Nuda končí Netábor začíná“
www.netabor.cz

Přihlášku naleznete kliknutím na tento odkaz s výběrem konkrétního termínu – https://www.netabor.cz/vyhledavani/?keyword=&category=&location=205&status=&dates=&startdate=&enddate=

luzaaap airdrop 42 1130x650 1 - Letní sportovní a taneční příměstské tábory s Netáborem na ZŠ Chelčického
zumba - Letní sportovní a taneční příměstské tábory s Netáborem na ZŠ Chelčického

publikováno: 4. 3. 2024 21.10

zařazeno v: , ,