Žákovský deník nyní nahrazuje Žákovskou knížku

Od letošního školního roku 2021/2022 žáci naší školy (od třetího ročníku výše) již nemají klasické žákovské knížky. Ty byly nahrazeny Žákovským deníkem. Hlavní rozdíl je v tom, že do Žákovského deníku se již nezapisuje průběžná klasifikace. Ta je nyní vedena pouze elektronicky a rodiče mají možnost do ní nahlížet pomocí internetu po zadání hesla, které obdrželi v průběhu loňského školního roku od třídních učitelů. V případě třeťáků tomu bude učiněno začátkem tohoto školního roku. Ti z vás, kteří nemají možnost sledovat klasifikaci pomocí počítače, se pak co nejdříve obrátí na třídní učitele pro informace ohledně dalších možností.

Na omlouvání absence se nic nemění, stále platí, že musí být evidována písemně v omluvném listu, který je v Žákovském deníku zachován.

zakovsky denik vzor - Žákovský deník nyní nahrazuje Žákovskou knížku

publikováno: 19. 10. 2021 20.56

zařazeno v: ,